+Google
Facebook
چهارمین سالگرد تولد تفلیس.کام
خانه > خبر, فرهنگی, گردشگری, هنری > برگزاری نمایشگاه عکس هنرمند ایرانی در گرجستان

برگزاری نمایشگاه عکس هنرمند ایرانی در گرجستان

26 مهر 1393 دیدگاه ها مسدود است    خبر, فرهنگی, گردشگری, هنری

برگزاری نمایشگاه عکس هنرمند ایرانی در گرجستان

نمایشگاه عکسی با عنوان ‘انسان و زندگی’، از مجموعه آثار هنرمند ایرانی، ‘حمید رضا گوهری’، با همکاری رایزنی فرهنگی سفارت ایران و کتابخانه ملی گرجستان، در ‘تفلیس’ برگزار شد.

موضوع اصلی این نمایشگاه، طبیعت، معماری و اراده انسان در ارتباط با جهان امروز بود که از تاریخ 15 تا 17 اکتبر در سالن کتابخانه ملی گرجستان برپا شد و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

‘عباس طالبی فر’، سفیر ایران در گرجستان، ضمن تقدیر از حمید رضا گوهری در مراسم افتتاحیه نمایشگاه، آثار این هنرمند را نشانه نگاه واقع بینانه وی نسبت به جهان دانست و افزود، در اکثر آثار، از مقایسه نور و تاریکی بهره گرفته شده و این می تواند توانایی های انسان را در بهره گیری از این دو پدیده مهم نشان دهد.

‘مجتبی کامران فرد’، رایزن فرهنگی ایران در گرجستان نیز در مصاحبه ای هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی فرهیختگان و عموم مردم گرجستان با فرهنگ، هنر و طبیعت ایران دانست و افزود، استفاده از ظرفیت های موجود بین دو کشور، همواره مورد توجه قرار گرفته و جامعه گرجستان نیز از برگزاری برنامه های فرهنگی مشترک با ايران استقبال می کند.

شایان ذکر است، این نمایشگاه در روزهای 20 و 21 اکتبر در شهر کوتایسی و همچنین در روزهای 23 و 24 اکتبر نیز در شهر ساحلی باتومی برگزار خواهد شد.

دیدگاه ها مسدود است.

Batumi, Georgia, Gorjestan, Tbilisi, Teflis, آداب, آشپزی گرجی, باتومی, تفلیس, خینکالی, رسوم, طرز تهیه خینکالی, غذاهای گرجستان, غذاهای گرجستانی, غذاهای گرجی, غذای گرجی, فرهنگ, گرجستان, نحوه پخت خینکالی,