+Google
Facebook
چهارمین سالگرد تولد تفلیس.کام
خانه > اقتصادی, خبر, گردشگری > ‘فلای ویستا’ گرجستان در آسمان ایران

‘فلای ویستا’ گرجستان در آسمان ایران

بوئینگ 737 هواپیمایی 'فلای ویستا' گرجستان

‘فلای ویستا (FLYVISTA)’، جدیدترین شرکت هواپیمایی گرجستان، پروازهای خود را با حضور در آسمان ایران آغاز خواهد کرد. با شروع پروازهای ‘فلای ویستا’، به انحصار چند ماهه ‘هواپیمایی آتا’ که پس از توقف پروازهای ‘هواپیمای ملی گرجستان (ایرزینا)’ و تعطیلی هواپیمایی ‘فلای جرجیا’، در مسیر تهران – تفلیس – تهران ایجاد شده بود، پایان داده می شود.

پروازهای ‘فلای ویستا’، که یک شرکت حمل و نقل هوایی ‘کم هزینه’ محسوب می شود، با هواپیماهای مدرن ‘بوئینگ ۷۳۷‘ انجام خواهد شد و بنابر اعلام مسئولین این شرکت، نرخ پایه بلیط در مسیر تهران به تفلیس و تفلیس به تهران، ۷۱۵۰۰۰۰ ریال (۳۲۰۰۰ ریال = ۱ دلار آمریکا) تعیین شده است.

‘فلای ویستا’، از تاریخ ۴ اوت ۲۰۱۴ (۱۳ مرداد ۱۳۹۳)، با دو پرواز هفتگی، به صورت رفت و برگشت میان گرجستان و ایران، آغاز به کار خواهد کرد.

دیدگاه ها (10) دیدگاهتان را بنویسید. توجه داشته باشید، دیدگاه های توهین آمیز منتشر نخواهند شد!
 1. nader
  23 جولای 2014 در 23:18 | #1

  خبر خوبی بود بخصوص قیمتی که اعلام کردن. از کجا باید بلیط فلای ویستا رو تهیه کرد؟

 2. الهام
  24 جولای 2014 در 11:18 | #2

  چه ارزون!

 3. حامد
  24 جولای 2014 در 12:23 | #3

  هرچی تو این مسیر پرواز زیاد باشه بهتره.

 4. صدوقی
  24 جولای 2014 در 14:53 | #4

  با عرض سلام و احترام

  شنیده ام که در مرز گرجستان برای دادن ویزا برای ایرانیها سختگیری میشه. آیا صحت دارد یا خیر؟

 5. سعید
  24 جولای 2014 در 18:25 | #5

  امیدوارم سرنوشت فلای ویستا مثل جورجین ایرویز و فلای جورجیا نشه و تو مسیر تهران به تفلیس پرواز همیشگی داشته باشه. واقعا تو این مدت این آتا ما را خیلی اذیت کرد و بلیط ۴۰۰-۵۰۰ هزار تومانی را ۱۳۵۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰۰ تومان میفروخت.

 6. مرتضی
  24 جولای 2014 در 20:07 | #6

  لطفا بفرمایید چه روزهایی در هفته پرواز برقرار است تشکر.

 7. صابر
  25 جولای 2014 در 13:03 | #7

  سعید :
  امیدوارم سرنوشت فلای ویستا مثل جورجین ایرویز و فلای جورجیا نشه و تو مسیر تهران به تفلیس پرواز همیشگی داشته باشه. واقعا تو این مدت این آتا ما را خیلی اذیت کرد و بلیط ۴۰۰-۵۰۰ هزار تومانی را ۱۳۵۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰۰ تومان میفروخت.

  فقط بلدن تو تلویزیون شوی تبلیغاتی بزارن که ما با گرون فروشها و آژانسهای متخلف برخورد می کنیم.

 8. نگار
  26 جولای 2014 در 17:48 | #8

  سلام چرا همه پروازها به تفلیس انجام میشه و به باتومی پرواز نیست؟

 9. احسان
  26 جولای 2014 در 22:52 | #9

  دوشنبه و پنج شنبه ها @مرتضی

 10. عارف
  28 جولای 2014 در 01:38 | #10

  خداروشکر که این انحصار کثیف وغیرمنطقی بالاخره شکست. این دقیقاً نتیجه پروازهای غیراستانداردی هست که آتا انجام میداد. ماه پیش بنده خودم سرنشین پروازی از آتا بودم که قسمت انتهایی هواپیما “شکسته بود” و مسئولین آتا در کمال بی غیرتی و بی خیالی متاسفانه مسافران را می خواستند سوار کنن؛ اما شکر خدا در بازدید سرزده تیم بازرسی هواپیمائی در گرجستان این پرواز موقتاً لغو و بمدت بیش از ۸ ساعت تاخیر و با ترمیم موقت قسمت شکسته شده در انتهای هواپیما، بالاخره اجازه پرواز گرفتند؛ اما این مطلب که بازرسان هواپیمائی از موضوغ فیلمبرداری کرده بودند بشدت برای آتا گران تمام شد و خوشبختانه باعث شکستن این انحصار شد و اسفناک تر در این پرواز حضور یک بیمار سالخورده قلبی و چندین زن و کودک خردسال بود که شرایط بسیار دشواری رو تحمل کردند و نماینده هواپیمائی آتا مستقر در فرودگاه تفلیس هیچ چیز جز توجیه و اراجیف برای پاسخگوئی نداشت..!!! امیدوارم همه عزیزان بخاطر حفظ سلامتی خود و همراهانشان هم که شده برای تردد تا حد امکان از آتا استفاده نکنند.

Batumi, Georgia, Gorjestan, Tbilisi, Teflis, آداب, آشپزی گرجی, باتومی, تفلیس, خینکالی, رسوم, طرز تهیه خینکالی, غذاهای گرجستان, غذاهای گرجستانی, غذاهای گرجی, غذای گرجی, فرهنگ, گرجستان, نحوه پخت خینکالی,