+Google
Facebook
چهارمین سالگرد تولد تفلیس.کام
خانه > اجتماعی, اقتصادی, خبر > بیانیه شهرداری تفلیس در رابطه با اعتصاب رانندگان شرکت اتوبوسرانی

بیانیه شهرداری تفلیس در رابطه با اعتصاب رانندگان شرکت اتوبوسرانی

11 نوامبر 2012 ۱ دیدگاه    اجتماعی, اقتصادی, خبر

ساختمان شهرداری تفلیس

در پی اعتصاب رانندگان شرکت اتوبوسرانی، شهرداری تفلیس با انتشار بیانیه ای از عدم وجود امکان افزایش دستمزد کارکنان این شرکت در سال جاری خبر داد.

شهرداری تفلیس در این بیانیه ضمن موافقت با ۱۶ ماده از ۱۷ ماده اعتراض نامه رانندگان آورده است: پس از افزایش دستمزد رانندگان شرکت اتوبوسرانی در ماه ژوئیه سال جاری، در حال حاضر رانندگان اتوبوس های کوچک ۸۰۰ لاری و رانندگان اتوبوس های بزرگ ۹۰۰ لاری برای ۱۲ روز کار در ماه دریافت می کنند و افزایش این مبلغ تنها در صورت پیش بینی محل تامین آن در لایحه بودجه سال ۲۰۱۳ توسط دولت و در سال آینده ممکن خواهد بود.

در بخش دیگری از این بیانیه، شهرداری تفلیس ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل مشکلات ناشی از اعتصاب رانندگان از گروه های سیاسی خواسته است که از این اعتصاب در جهت اهداف خود بهره برداری ننمایند.

منبع: روستاوی ۲

دیدگاه ها (1) دیدگاهتان را بنویسید. توجه داشته باشید، دیدگاه های توهین آمیز منتشر نخواهند شد!
  1. 10 دسامبر 2012 در 08:05 | #1

    پس چطور میگن درآمدا تو گرجستان کمه، با اون نرخ تورم زیر صفر این حقوق ماهیانه اونم بابت ۱۲ روز رانندگی اتوبوس شهری خیلی زیاد نیست؟

Batumi, Georgia, Gorjestan, Tbilisi, Teflis, آداب, آشپزی گرجی, باتومی, تفلیس, خینکالی, رسوم, طرز تهیه خینکالی, غذاهای گرجستان, غذاهای گرجستانی, غذاهای گرجی, غذای گرجی, فرهنگ, گرجستان, نحوه پخت خینکالی,