+Google
Facebook
چهارمین سالگرد تولد تفلیس.کام
خانه > اقتصادی, خبر > آغاز به کار اتاق مشترک بازرگانی و صنایع گرجستان و ایران

آغاز به کار اتاق مشترک بازرگانی و صنایع گرجستان و ایران

7 اسفند 1392 5 دیدگاه    اقتصادی, خبر

آغاز به کار اتاق مشترک بازرگانی و صنایع گرجستان و ایران

سفارت ایران در گرجستان از آغاز به کار دفتر ‘اتاق مشترک بازرگانی و صنایع گرجستان و ایران’ در تفلیس خبر داد. بر اساس اعلام سفارت ایران، مدیریت دفتر را ‘ایراکلی روازیشویلی’ و ریاست هیئت موسس را ‘علیرضا تاری’ بر عهده دارد.

دفتر ‘اتاق مشترک بازرگانی و صنایع گرجستان و ایران’ در تفلیس، در خیابان تسرتلی، شماره 116 (دیدوبه پلازا)، طبقه سوم، واحد 55 قرار دارد. علاقمندان به عضویت در این دفتر، می توانند روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 الی 18 و روزهای شنبه از ساعت 10 الی 14 به آدرس مذکور مراجعه نمایند.

همچنین، ‘شورای مشترک بازرگانی ایران و گرجستان’ در تهران نیز با مجوز اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به طور رسمی آغاز به کار نموده و آماده ارائه خدمات به تجار و بازرگانان فعال در این حوزه است.

فعالان اقتصادی دارای مراودات تجاری بین ایران و گرجستان، می توانند جهت عضویت در شورای مشترک بازرگانی دو کشور در تهران، به آدرس، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی (فرصت)، شماره 175 مراجعه و یا با شماره تلفن 85732363 (21) 98+ تماس حاصل نمایند.

پیش تر ‘وانو متورالاشویلی’ رئیس اتحادیه وارد کنندگان فراورده های نفتی از تاسیس اتاق مشترک بازرگانی و صنایع گرجستان و ایران در تفلیس خبر داده بود.

 1. کروزی
  9 اسفند 1392 در 16:27 | #1

  با سلام؛

  خیلی وقت بود که منتظر چنین خبری بودم. با اوضاع و احوالی که در این چند وقت پیش آمده این خبر باعث دلگرمیه.

  تشکر.

 2. جیران
  14 اسفند 1392 در 15:49 | #2

  شورا یا اتاق های مشابه دیگه ای هم ظاهرا اعلام موجودیت کردن! آیا اونها هم معتبر هستند؟ و مورد حمایت دولت ایران و گرجستان می باشند؟

 3. nader
  22 اسفند 1392 در 18:25 | #3

  نخیر تنها اتاق رسمی مورد حمایت ایران تنها همین اتاقه @جیران

 4. چناران
  23 اسفند 1393 در 14:26 | #4

  به شماره تلفن ارائه شده در سایت کسی پاسخگو نیست !!!!

 5. تفلیس.کام
  23 اسفند 1393 در 23:48 | #5

  چناران :

  به شماره تلفن ارائه شده در سایت کسی پاسخگو نیست !!!!

  از زمان انتشار این خبر، بیش از یک سال می گذرد! ممکن است طی این مدت، شماره مورد نظر تغییر کرده باشد.

دیدگاه ها مسدود است.

Batumi, Georgia, Gorjestan, Tbilisi, Teflis, آداب, آشپزی گرجی, باتومی, تفلیس, خینکالی, رسوم, طرز تهیه خینکالی, غذاهای گرجستان, غذاهای گرجستانی, غذاهای گرجی, غذای گرجی, فرهنگ, گرجستان, نحوه پخت خینکالی,