+Google
Facebook
چهارمین سالگرد تولد تفلیس.کام
خانه > اقتصادی, خبر, سیاسی > برنامه ریزی برای بازدید یک هیئت بزرگ تجاری ایرانی از گرجستان

برنامه ریزی برای بازدید یک هیئت بزرگ تجاری ایرانی از گرجستان

1 خرداد 1393 دیدگاه ها مسدود است    اقتصادی, خبر, سیاسی

برنامه ریزی برای بازدید یک هیئت بزرگ تجاری ایرانی از گرجستان

‘وانو متورالاشویلی’ عضو هیئت مدیره اتاق بازرگانی و صنایع ایران و گرجستان در تفلیس، با اشاره به این که تقویت روابط بازرگانی و صنعتی میان دو کشور وارد ‘فاز فعال’ شده است، از برنامه ریزی برای بازدید یک هیئت بزرگ تجاری ایرانی از گرجستان، در ماه اوت سال جاری خبر داد.

آقای متورالاشویلی با تاکید بر اینکه شرکت های ایرانی علاقه مند هستند تا در بخش های گردشگری، کشاورزی، ساخت و ساز و انرژی در گرجستان سرمایه گذاری کنند افزود، هم اکنون بیشترین تعداد شخصیت های حقوقی با رقمی در حدود 5000، توسط اتباع ایران در گرجستان به ثبت رسیده اند و سالیانه 10 هزار ایرانی گردشگر با ارز آوری 100 میلیون دلاری، سهم بزرگی در رشد اقتصاد کشور دارند.

عضو هیئت مدیره اتاق بازرگانی و صنایع ایران و گرجستان در تفلیس همچنین افزود، در تلاش هستیم تا با توجه به تحریم های بین المللی علیه ایران، وضعیت فعالیت شرکت های ایرانی در گرجستان را روشن کنیم تا فعالان اقتصادی دو کشور، در فضایی شفاف با یکدیگر همکاری داشته باشند.

دیدگاه ها مسدود است.

Batumi, Georgia, Gorjestan, Tbilisi, Teflis, آداب, آشپزی گرجی, باتومی, تفلیس, خینکالی, رسوم, طرز تهیه خینکالی, غذاهای گرجستان, غذاهای گرجستانی, غذاهای گرجی, غذای گرجی, فرهنگ, گرجستان, نحوه پخت خینکالی,