+Google
Facebook
چهارمین سالگرد تولد تفلیس.کام
خانه > اقتصادی, خبر, فرهنگی, گردشگری, هنری > هتل داری، از پر سودترین سرمایه گذاری ها در گرجستان

هتل داری، از پر سودترین سرمایه گذاری ها در گرجستان

گیورگی سیگوآ، رئیس سازمان ملی گردشگری گرجستان

‘گیورگی سیگوآ’ رئیس سازمان ملی گردشگری، با دعوت از سرمایه گذاران، هتل داری را از پر سودترین سرمایه گذاری ها در گرجستان اعلام کرد. آقای سیگوآ، با اشاره به اینکه در سال 2013، گرجستان از لحاظ توسعه صنعت گردشگری، پیشتاز کشورهای اروپایی بوده است، پیشبینی کرد که در سال جاری، 6 میلیون گردشگر از گرجستان بازدید کنند.

رئیس سازمان ملی گردشگری افزود، بر اساس آمارها، هتل های گرجستان در طول سال با 75 تا 80 درصد ضریب اشغال، از پتانسیل بالایی برای کسب در آمد برخوردار هستند. آقای سیگوآ، میزان ضریب اشغال هتل های تفلیس و باتومی در فصل تابستان را 100 درصد اعلام کرده است.

گیورگی سیگوآ، همچنین از برنامه ریزی برای برگزاری جشن ها و فستیوال های عمومی به صورت سالیانه در گرجستان خبر داده و گفته است که اجرای این برنامه ها می تواند در جذب بیشتر گردشگران به سوی کشور موثر باشد.

 1. شاهین
  30 خرداد 1393 در 20:51 | #1

  من چند روز پیش یک سفر فوری کاری برام پیش اومد که برم تفلیس. نکته جالب اینجا بود که تمام هتل های 5 ستاره تفلیس ظرفیتشون تکمیل بود و اصلا اتاق خالی نداشتا. خیلی برام جالب بود که هتلداری تو گرجستان تا این حد از پتانسیل بالایی برخورداره.

 2. محمد آریا
  10 مرداد 1396 در 22:44 | #2

  با سلام
  گرامی:
  بنده جهت سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز در گرجستان چندین بار به این کشور و شهر تفلیس و باتومی سفر کرده و در این رابطه تحقیقات نسبتا زیادی انجام داده ام.اخیرا به من پیشنهاد شده که در زمینه احداث و راه اندازی هتل اقذام کنم.
  حال جهت مشاوره و راهنمایی مزاحم شما شدم.
  آیا سرمایه گذاری در زمینه هتل سازی و راه اندازی آن راهی مطمئن و پرسود است؟
  جهت احداث یک هتل با 25 اطاق در یک زمین به مساحت حدودا 600 متر در 6 طبقه به چه میزان سرمایه ای نیاز است؟
  گفته شده که با احداث و راه اندازی هتل در گرجستان،دولت آن کشور پاسپورت گرجستان را بی قید و شرط به سرمایه گزاران خواهد داد.آیا این مطلب درست است؟
  ممنون میشم که سوالات بنده را پاسخ داده و راهنمایی فرمایید
  سپاسگذارم

دیدگاه ها مسدود است.

Batumi, Georgia, Gorjestan, Tbilisi, Teflis, آداب, آشپزی گرجی, باتومی, تفلیس, خینکالی, رسوم, طرز تهیه خینکالی, غذاهای گرجستان, غذاهای گرجستانی, غذاهای گرجی, غذای گرجی, فرهنگ, گرجستان, نحوه پخت خینکالی,