+Google
Facebook
چهارمین سالگرد تولد تفلیس.کام
خانه > اجتماعی, اقتصادی, خبر, سیاسی, گردشگری > اجرای طرح لغو ویزای سفر به اروپا برای شهروندان گرجستان در گرو توافق بر سر چگونگی تعلیق آن

اجرای طرح لغو ویزای سفر به اروپا برای شهروندان گرجستان در گرو توافق بر سر چگونگی تعلیق آن

26 خرداد 1395 دیدگاه ها مسدود است    اجتماعی, اقتصادی, خبر, سیاسی, گردشگری

اجرای طرح لغو ویزای سفر به اروپا برای شهروندان گرجستان در گرو توافق بر سر چگونگی تعلیق آن

به گزارش تفلیس.کام، ‘ آنگلا مرکل ‘، صدر اعظم آلمان، در دیدار با ‘ گیورگی کویریکاشویلی ‘، نخست وزیر گرجستان که به برلین سفر کرده است، بر پیشبینی چگونگی تعلیق طرح لغو ویزا برای سفر شهروندان گرجی به اروپا، پیش از شروع اجرای طرح، تاکید کرد.

خانم مرکل گفت: ما برای پذیرش پناهجوی بیشتر ظرفیت نداریم و اگر قرار باشد که اجرای این طرح، موج جدید پناهجو را از گرجستان و اوکراین راهی اروپا کند، قطعا با آن مخالفیم؛ البته، در صورتی که پیشبینی لازم برای چگونگی تعلیق طرح و استرداد پناهجویان احتمالی صورت گیرد، مخالفتی با اجرای آن نیز نخواهیم داشت.

صدر اعظم آلمان همچنین، با تقدیر از اصلاحات صورت گرفته در گرجستان طی سال های اخیر افزود: البته، اجرای این اصلاحات، قطعا به نفع مردم گرجستان و در جهت ارتقای کیفیت زندگی آنها بوده است و در صورت عدم اجرای طرح لغو ویزای سفر به اروپا برای شهروندان گرجی، آنها چیزی را از دست نمی دهند.

دیدگاه ها مسدود است.

Batumi, Georgia, Gorjestan, Tbilisi, Teflis, آداب, آشپزی گرجی, باتومی, تفلیس, خینکالی, رسوم, طرز تهیه خینکالی, غذاهای گرجستان, غذاهای گرجستانی, غذاهای گرجی, غذای گرجی, فرهنگ, گرجستان, نحوه پخت خینکالی,